Počet položek: 0 0 Kč

Ceny dopravy a přepravní podmínky

 

Doprava po Olomouci zdarma při objednávce nad 1.000 Kč

 

Partnerské spediční společnosti - ceník

Česká pošta - Balík Na poštu do 30kg cena 115,-
  dobírka 49,-
maximální hmotnost 30 kg
      
Česká pošta - Balík Do ruky do 30kg cena 135,-
  dobírka 49,-
maximální hmotnost 30 kg
   
Zásilkovna ČR 0 - 5 kg cena 65,-          
  dobírka 49,-
maximální hmotnost 5 kg
maximální rozměr 50×40×30cm
      
Zásilkovna ČR 5 - 10 kg cena 159,-          
  dobírka 49,-
hmotnost  5 - 14 kg
      
Zásilkovna SK 0 - 5 kg cena 99,-    
   dobírka nelze
maximální hmotnost 0 - 5 kg
      
Zásilkovna SK 5 - 10 kg cena 169,-    
   dobírka nelze
hmotnost  5 - 10 kg
      
Slovenská pošta cena 199,-    
   dobírka nelze
maximální hmotnost 10 kg

 

Způsoby dopravy:

Osobní odběr

Za osobní odběr si neúčtujeme žádný poplatek. Po naskladnění vámi objednaného zboží vás budete obratem informovat, že je zboží připraveno k odběru. Na tuto informaci vyčkejte i v případě, že je u vámi objednaného zboží uvedena dostupnost skladem. Vyhnete se tak možným průtahům. Zboží je možné vyzvednout v naší vzorkové prodejně se sídlem v Olomouci. Přesnou adresu a otevírací dobu naleznete v záložce kontakt.

Doprava po Olomouci

Při nákupu v hodnotě 1,000,-Kč a více máte možnost využít dopravu po Olomouci zdarma naší přepravou. Po naskladnění vámi objednaného zboží vás budeme v co nejkratším čase informovat, že je zboží připraveno na rozvoz a domluvíme s vámi přesný čas rozvozu. V případě, že nebudete zastiženi na uvedené adrese v dohodnutém termínu, zboží připravíme k osobnímu odběru. Cena dopravy je určena individálně, pokud se jedná o rozvoz mimo Olomouc, opětovné doručení, nebo objednávka nepřesáhla výše uvedenou částku 1.000,-Kč. V takovém případě je nutné dohodnout podmínky dopravy předem. 

 Zásilkovna (max. 10kg)

Příjemce zásilky si volí výdejní místo Zásilkovny, na které bude balík připraven k vyzvednutí, prostřednictvím nástroje umístěného na našem eshopu. Balík je připraven k vyzvednutí na vybrané pobočce do dvou pracovních denů od podání. O tom, že je zásilka připravena k vyzvednutí budete informováni SMS zprávou a emailem. Na vyzvednutí zásilky máte 7 dní, ale je možné sjednat i jiný termín. Zásilku lze vyzvednout na základě hesla (uvedeno v sms). Pokud zásilku nepřevezmete, vratí se zpět k prodávajícímu. 

 Česká pošta - Balík Na poštu

Příjemce zásilky si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí, prostřednictvím nástroje umístěného na našem eshopu. Balík je připraven k vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den. O možnostech vyzvednutí jste informováni prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Zásilku lze vyzvednout po předložení dokladu totožnosti a sdělení svého mobilního telefonního spojení, nebo e-mailové adresy. Úložní doba balíku je 7 dní, ale je možné ji prodloužit na dobu 15-ti dní. Pokud balík nevyzvednete po druhém upozornění pošty, vrací se zpět prodávajícímu. Zásilku můžete sledovat zde.

Česká pošta - Balík Do ruky

Balík je doručován do rukou adresáta následující pracovní den od podání. O doručování balíku budete informováni prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. V případě, že bude pokus o doručení balíku neúspěšný, je zásilka uložena na nejbližší ukládací poště. O uložení zásilky je adresát informován papírovým oznámením, v případě předaných kontaktních údajů na adresáta i prostřednictvím SMS anebo e-mailu. V případě, že si zásilku nevyzvednete v dané termínu, zásilka se vrací zpět prodávajícímu. Čas nebo způsob doručení si můžete upravit zde. Zásilku můžete sledovat zde.

Zasílání na Slovensko

Zboží zasíláme i zákazníkům ze Slovenska. Pro přepravu na Slovensko je možné využít tyto přepravní společnost Zásilkovna. Cena dopravy bude vypočítána dle aktuálního ceníku vybrané přepravní společnosti a individuálních potřeb zákazníka. Pokud máte zájem o zaslání zboží na Slovensko, prosím kontaktujte nás.

Další informace

U každého přepravce je definována maximální hmotnost a maximální rozměr zásilky. Do hmotnosti zásilky je nutné započítat mimo zboží, také hmotnost obalového materiálu a k rozměrům zásilky připočítat tzv. deformační zóny. Pokud zásilka u dané přepravní společnosti přesáhne povolený rozměr, nebo hmotnost, je zboží rozděleno do potřebného počtu balíků. Pokud u přepravní společnosti neuvádíme možnost přidružená zásilka, je za každou další zásilku účtována plná cena, dle ceníku. Před zasláním zboží vás samozřejmě o rozdělení informujeme. Pokud se jedná o nadrozměrnou zásilku, nebo máte jiné individuální potřeby, prosím kontaktujte nás ještě před objednávkou a společně najdeme nejlepší řešení.