Počet položek: 0 0,- Kč

Ceny dopravy a přepravní podmínky

 

Doprava po ČR zdarma při objednávce nad 1.000 Kč ( pro společnosti Geis a Uloženka zdarma max. 2 balíky )
 
Doprava po Olomouci zdarma při objednávce nad 400 Kč

 

Partnerské spediční společnosti - ceník

Uloženka - HeurekaPoint                
cena 65,-Kč       
  dobírka 23,-Kč
maximální hmotnost zásilky         20kg
maximální rozměr zásilky      80x60x42cm       
       
Přepravní služba - Geis
cena 100,-Kč

  dobírka 20,-Kč
každá další přidružená zásilka   60,-Kč
maximální hmotnost zásilky 50kg
maximální rozměr zásilky 80x60x200cm
       
Přepravní služba - Geis SK cena 150,-Kč
  dobírka 30,-Kč
maximální hmotnost zásilky 50kg
maximální rozměr zásilky 80x60x200cm
       
Česká pošta - Balík Na poštu cena 110,-Kč
  dobírka 20,-Kč
maximální hmotnost 10kg
maximální rozměr 70x50x90cm      
       
Česká pošta - Balík Do ruky cena 120,-kč
  dobírka 20,-kč
maximální hmotnost 10kg
maximální rozměr 50x50x90cm
   
Zásilkovna - do 5kg cena 59,-Kč          
  dobírka 15,-Kč
maximální hmotnost 5kg
maximální rozměr 50×40×30cm
       
Zásilkovna - do 10kg cena 120,-Kč          
  dobírka 15,-Kč
hmotnost  5kg - 10kg (max.)
       
 IN TIME cena 85,-Kč  
  dobírka 30,-Kč
maximální hmotnost 30kg
maximální rozměr 50x50x90cm

 

Způsoby dopravy:

Osobní odběr

Za osobní odběr si neúčtujeme žádný poplatek. Po naskladnění vámi objednaného zboží vás budete obratem informovat, že je zboží připraveno k odběru. Na tuto informaci vyčkejte i v případě, že je u vámi objednaného zboží uvedena dostupnost skladem. Vyhnete se tak možným průtahům. Zboží je možné vyzvednout v naší vzorkové prodejně se sídlem v Olomouci. Přesnou adresu a otevírací dobu naleznete v záložce kontakt.

Doprava po Olomouci

Při nákupu v hodnotě 400,-Kč a více máte možnost využít dopravu po Olomouci zdarma naší přepravou. Po naskladnění vámi objednaného zboží vás budeme v co nejkratším čase informovat, že je zboží připraveno na rozvoz a domluvíme s vámi přesný čas rozvozu. V případě, že nebudete zastiženi na uvedené adrese v dohodnutém termínu, zboží připravíme k osobnímu odběru. Cena dopravy je určena individálně, pokud se jedná o rozvoz mimo Olomouc, opětovné doručení, nebo objednávka nepřesáhla výše uvedenou částku 400,-Kč. V takovém případě je nutné dohodnout podmínky dopravy předem. 

Uloženka - HeurekaPoint

Příjemce zásilky si volí pobočku Uloženky, na které bude balík připraven k vyzvednutí, prostřednictvím nástroje umístěného na našem eshopu. Balík je připraven k vyzvednutí na vybrané pobočce následující pracovní den od podání. O tom, že je zásilka připravena k vyzvednutí budete informováni SMS zprávou a emailem. Na vyzvednutí zásilky máte 7 dní, ale je možné sjednat i jiný termín. Zásilku lze vyzvednout na základě informace o čísle objednávky a předložení dokladu totožnosti. O stavu zásilky se můžete kdykoliv informovat zde. Pokud zásilku nepřevezmete, vratí se zpět k prodávajícímu. 

Přepravní služba - Geis

V den podání je příjemci zásilky zaslána SMS zpráva s informací o odesílateli, čísle zásilky a dobírce. Balík je doručován následující pracovní den od podání. Před doručením budete telefonicky informování o době doručení, eventuálně máte možnost upřesnit termín a místo doručení. V případě, že nebudete zastiženi na uvedené adrese v dohodnutém termínu, proběhne ještě druhý pokus o doručení. Pokud nepřevezmete zásilku ani při druhém pokusu, vrací se zásilka zpět k prodávajícímu. Zásilku můžete sledovat zde.

 Zásilkovna (max. 10kg)

Příjemce zásilky si volí výdejní místo Zásilkovny, na které bude balík připraven k vyzvednutí, prostřednictvím nástroje umístěného na našem eshopu. Balík je připraven k vyzvednutí na vybrané pobočce do dvou pracovních denů od podání. O tom, že je zásilka připravena k vyzvednutí budete informováni SMS zprávou a emailem. Na vyzvednutí zásilky máte 7 dní, ale je možné sjednat i jiný termín. Zásilku lze vyzvednout na základě hesla (uvedeno v sms). Pokud zásilku nepřevezmete, vratí se zpět k prodávajícímu. 

 Česká pošta - Balík Na poštu

Příjemce zásilky si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí, prostřednictvím nástroje umístěného na našem eshopu. Balík je připraven k vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den. O možnostech vyzvednutí jste informováni prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Zásilku lze vyzvednout po předložení dokladu totožnosti a sdělení svého mobilního telefonního spojení, nebo e-mailové adresy. Úložní doba balíku je 7 dní, ale je možné ji prodloužit na dobu 15-ti dní. Pokud balík nevyzvednete po druhém upozornění pošty, vrací se zpět prodávajícímu. Zásilku můžete sledovat zde.

Česká pošta - Balík Do ruky

Balík je doručován do rukou adresáta následující pracovní den od podání. O doručování balíku budete informováni prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. V případě, že bude pokus o doručení balíku neúspěšný, je zásilka uložena na nejbližší ukládací poště. O uložení zásilky je adresát informován papírovým oznámením, v případě předaných kontaktních údajů na adresáta i prostřednictvím SMS anebo e-mailu. V případě, že si zásilku nevyzvednete v dané termínu, zásilka se vrací zpět prodávajícímu. Čas nebo způsob doručení si můžete upravit zde. Zásilku můžete sledovat zde.

Zasílání na Slovensko

Zboží zasíláme i zákazníkům ze Slovenska. Pro přepravu na Slovensko je možné využít tyto přepravní společnosti - Slovenská pošta, Geis, Zásilkovna. Cena dopravy bude vypočítána dle aktuálního ceníku vybrané přepravní společnosti a individuálních potřeb zákazníka. Pokud máte zájem o zaslání zboží na Slovensko, prosím kontaktujte nás.

Pozor! Zboží není možné zaslat na dobírku a nevztahuje se na něj doprava zdarma.

Další informace

U každého přepravce je definována maximální hmotnost a maximální rozměr zásilky. Do hmotnosti zásilky je nutné započítat mimo zboží, také hmotnost obalového materiálu a k rozměrům zásilky připočítat tzv. deformační zóny. Pokud zásilka u dané přepravní společnosti přesáhne povolený rozměr, nebo hmotnost, je zboží rozděleno do potřebného počtu balíků. Pokud u přepravní společnosti neuvádíme možnost přidružená zásilka, je za každou další zásilku účtována plná cena, dle ceníku. Před zasláním zboží vás samozřejmě o rozdělení informujeme. Pokud se jedná o nadrozměrnou zásilku, nebo máte jiné individuální potřeby, prosím kontaktujte nás ještě před objednávkou a společně najdeme nejlepší řešení.

uzitecne_informace
Užitečné informace
Kontakty
Kariéra
Kategorie A - Z
Výrobci A -Z
Slovník pojmů
vse_o_nakupovani
Vše o nakupování
Informační oznámení k EET
Proč nakupovat u nás?
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních ůdajů
Výdejní místa
Reklamace
rychly_kontakt
Rychlý kontakt
Nevíte si rady? Potřebujete poradit?
+420 608 450 400
info@siera.cz
Copyright © www.siera.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.siera.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace