Počet položek: 0 0 Kč

Články

Mám doma psího sportovce - Díl čtvrtý - Oblékání

Potřebují psi vůbec oblékat? Je to nutnost nebo jen výstřelek dnešní doby… A co si o tom myslí veterináři? V tomto článku se pokusíme na toto téma podívat podrobně a zjistit, jestli je to nutnost, nebo jen lidský rozmar.

Výcvik psů

Základní poslušnost (ovladatelnost psa) by měl mít každý pes bez rozdílu plemena psa, ať už je to malinká čivava nebo obrovský Irský vlkodav. Každé plemeno má určité vlohy, ale základní povely by mělo zvládnout jak společenské plemeno, tak i pracovní či lovecké a další.

Mám doma psího sportovce - Díl třetí - Výživa

Naši psí sportovci potřebují, stejně jako lidé, speciální výživu. Během zátěže spotřebují velké množství energie, kterou je potřeba doplnit tak, aby pejsek byl připraven na další výkon, byl v kondici a psychické pohodě.

Raw Raw pamlsky

Záleží vám na výživě vašeho psa a ani při odměňování pamlsky nechcete ustupovat z požadavků na prvotřídní kvalitu? Pak vás jistě bude zajímat novinka v našem sortimentu – lyofilizované pamlsky Raw Raw.

Mám doma psího sportovce - Díl druhý – Lékárnička

Každý pejsek se někdy bohužel zraní a máte-li doma stejně střeleného psího sportovce jako já, různým nehodám se prostě nevyhnete. Proto je důležité mít doma vždy po ruce nezbytné věci pro první pomoc. Dobře zásobená lékárnička je důležitou pomůckou pro všechny majitele a nezáleží, jestli pes sportuje či nikoli. Nezapomeňte pravidelně kontrolovat její obsah, zvláště potom u léků dobu jejich použitelnosti. Samozřejmě, že je také důležité vědět, jak a na co vše v sadě použít. A co by tedy měla správná lékárnička obsahovat?

Mám doma psího sportovce - Díl první - Seznámení

Sportujete? A máte pejska? Tak proč to nespojit? V následujícím vícedílném článku se dozvíte, jakým způsobem můžete zapojit svého psího kamaráda do vaší každodenní sportovní aktivity, nebo dokonce jak z něj vychovat šampióna psích závodů jakékoliv kategorie.

Jaké jsou ideální hračky pro psy?

Snažíte se vybrat pro svého pejska hračku a nemůžete se rozhodnout? Pokusíme se Vám s výběrem té nejvhodnější hračky pomoci a k tomu dát i pár rad.

Jak vybrat granule pro psa?

Chcete pro svého psího kamaráda to nejlepší suché krmivo, ale ztrácíte se v jeho označení kvality? Stručně se vám pokusíme vysvětlit jednotlivé rozdíly aby jste při další návštěvě prodejny nebo internetových e-shopů měli základní přehled.