Počet položek: 0 0 Kč

Pomáháme

Od samého začátku naší existence jsme neodmítli pomoc útulkům nebo neziskovým organizacím zaměřených na opuštěná zvířata.  Zdarma a na naše vlastní náklady posíláme hlavně krmivo, kterého je vždy potřeba.

Chcete také pomoci? Stačí vybrat z naší nabídky krmiv, provést standardní objednávku na Vaše jméno a v poznámce objednávky poznačit kam máme zboží doručit. Pro takovéto objednávky vždy stanovíme speciální zvýhodněnou cenu a jako bonus k Vaší objednávce přidáme nějakou tu drobnost.

Opuštěná zvířátka Vám budou za takovýto dárek vděčna.

 

Pomohli jsme

Jezevčíci v nouzi logo Nezisková organizace, soustředící se na pomoc jezevčíkům a jejich křížencům v nouzi. Pomáhají opuštěným, týraným a jinak znevýhodněným pejskům hledat nové rodiny a milující páníčky. Zajišťujejí dočasné domovy, veterinární kvalitní péči, materiální i finanční pomoc. Spolupracují s mnoha útulky, azyly a spolky. Mimojiné se soutředí také na prevenci v problematice množíren, aktivně se podílejí na boji proti velkoprodejcům, a to prostředictvím přímé pomoci, osvěty a zvěřejňováním konkrétních případů.
Zastavme Utrpení z.s. Na každý nákup pro tento spolek je automaticky dána sleva 5% + dárek od nás. Zboží je následně dopraveno na adresu Zastavme utrpení z.s. Do poznámky objednávky je potřeba uvést poznámku "Zastavme utrpení". Přispět je možné také na transparentní účet 2501307114/ 2010 vedený u Fio banky. 

 

Adopce

 

Adoptovali jsme kocourka Náš kocourek první dny  Náš adoptovaný kocourek (přibližně 6 - 8 měsíců)