Počet položek: 0 0 Kč

Proč nakupovat u nás?

V našem specializovaném e-shopu najdete široký sortiment chovatelských potřeb a krmiv. Máme stovky položek neustále skladem, příznivé ceny, rychlou expedici zboží. K dispozici vám jsou také dvě naše kamenné prodejny, kde si lze objednané zboží pohodlně vyzvednout nebo vyzkoušet. 

 

Obchodování pro nás není jen práce

Jsme společnost, která má za cíl spokojeného zákazníka. Zákazníci u nás nakupují chovatelské potřeby a krmiva pravidelně a budeme potěšeni, pokud se jedním z našich spokojených zákazníků stanete i vy. Zajímáme se o vaše potřeby i potřeby vašich mazlíčků. 

 
Poradíme při správném výběru krmiva

Otázkami spojených s výživou psů, koček a dalších domácích mazlíčků se zabýváme již řadu let. Během této doby jsme kromě vlastních zkušeností získali mnoho zkušeností a poznatků také od ostatních chovatelů. Znalosti si pravidelně prohlubujeme na odborných seminářích o výživě a krmivech, na veletrzích krmiv a chovatelských potřeb a také při osobních návštěvách některých výrobců krmiv. Každému, kdo má zájem o radu či pomoc, rádi pomůžeme, poradíme, nebo se s ním ochotně podělíme o zkušenosti, které máme.

 

Našimi základními hodnotami a principy jsou:
férovost a poctivost 
- námi poskytované informace jsou naprosto zřejmé a srozumitelné
- všechny ceny jsou uváděny včetně DPH
otevřenost
- jsme přístupní vzájemné komunikaci
- respektujeme odlišné názory
důvěra
- chceme budovat trvalé vztahy založené na pozitivní zkušenosti 
- zaručujeme kvalitu zboží i služeb
individuální přístup
- našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc 
- jsme schopni reagovat na vaše přání a požadavky
profesionalita
- pracujeme efektivně, odpovědně, důsledně a s plným nasazením