Počet položek: 0 0,- Kč

Proč chovatelské potřeby?

V našem specializovaném e-shopu najdete široký sortiment chovatelských potřeb a krmiv. Máme stovky položek neustále skladem, příznivé ceny, rychlou expedici zboží. K dispozici je vám také vzorková prodejna, kde si lze objednané zboží pohodlně vyzvednout. 

Obchodování pro nás není jen práce

Jsme společnost, která má za cíl spokojeného zákazníka. Zákazníci u nás nakupují chovatelské potřeby a krmiva pravidelně a budeme potěšeni, pokud se jedním z našich spokojených zákazníků stanete i vy. Zajímáme se o vaše potřeby i potřeby vašich mazlíčků. 

Našimi základními hodnotami a principy jsou:
férovost a poctivost 
námi poskytované informace jsou naprosto zřejmé a srozumitelné
všechny ceny jsou uváděny včetně DPH
otevřenost
jsme přístupní vzájemné komunikaci
respektujeme odlišné názory
důvěra
chceme budovat trvalé vztahy založené na pozitivní zkušenosti 
zaručujeme kvalitu zboží i služeb
individuální přístup
našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc 
jsme schopni reagovat na vaše přání a požadavky
profesionalita
pracujeme efektivně, odpovědně, důsledně a s plným nasazením 

Poradíme při správném výběru krmiva

Otázkami spojených s výživou psů, koček a dalších domácích mazlíčků se zabýváme již řadu let. Během této doby jsme kromě vlastních zkušeností získali mnoho zkušeností a poznatků také od ostatních chovatelů. Znalosti si pravidelně prohlubujeme na odborných seminářích o výživě a krmivech, na veletrzích krmiv a chovatelských potřeb a také při osobních návštěvách některých výrobců krmiv. Každému, kdo má zájem o radu či pomoc, rádi pomůžeme, poradíme, nebo se s ním ochotně podělíme o zkušenosti, které máme.

Jsme tu pro vás.
  
Náš internetový obchod www.siera.cz byl založen roku 2009. V dalších letech se  nadále rozvíjel a upevňoval svoji pozici na trhu. Důležitý posun nastal v roce 2012, kdy jsme se začali věnovat kromě prodeje koncovým zákazníkům, také velkoobchodní distibucí chovatelských potřeb a krmiv. Ve stejném roce získal e-shop zázemí vzorkové prodejny s pravidelnou otvírací dobou. V současné době jsme stabilní firma, která se i nadále rozvíjí v dynamickém tempu.
 
Jsme plátci DPH.